Upozornění!

Pro správný průběh objednávky a běh webu, prosím použijte internetový prohlížeč Google Chrome. Prohlížeč spustíte poklepáním na ikonu na Vaší ploše. Pokud prohlížeč nemáte nainstalovaný, stáhněte si jej ZDE

Objednané opravy

0 ks produktů

za 0 ,- Kč

Zobrazit opravu

Hledat


úvodní Spolupráce s autoAkademií - JITIS


Spolupráce s autoAkademií - JITIS

Spolupráce autoAkademie, která byla součástí firmy SVOBODA & Partner, s.r.o., s firmou OPTIMEX INTERNATIONAL se datuje již od roku 2003, kdy jsem několikrát prováděl překlad německých podkladů firmy ATE pro školení automechaniků v oblasti brzd a jejich příslušenství.

K mnohem významnější spolupráci dochází v roce 2009, kdy jsem byl požádán, abych si v rámci aktivit autoAkademie vzal na starost nově založenou kooperaci při opravách řídicích jednotek s holandskou firmou ACTRONICS. Paralelně s návštěvami servisů, kterých jsem v letech 2009 - 2012 navštívil v České a Slovenské republice téměř 1.000 a seznamováním majitelů servisů s činností autoAkademie, pořádáním školení pro majitele i automechaniky a poradenstvím v oblasti brzdových komponentů, jsem se věnoval i propagaci oprav elektronických komponentů prováděných v Holandsku firmou ACTRONICS.

V roce 2012 se majitel autoAkademie pan Ing. Zdeněk Svoboda rozhodl, že v rámci firmy SVOBODA & PARTNER, s.r.o. začne rozvíjet zcela nový obchodní model při prodeji náhradních dílů servisům. Vzhledem k tomu, že tímto zcela mimořádným a velmi zajímavým projektem byla firma velmi zaneprázdněna, bylo dohodnuto, že veškeré aktivity směřující ke spolupráci s firmou ACTRONICS převezme OPTIMEX INTERNATIONAL, což se také počínaje dnem 1. 10. 2012 stalo.

Firma SVOBODA & PARTNER, s.r.o. byla v souvislosti s novým zaměřením přejmenována na JITIS, s.r.o. a vznikl nový velkoobchod s automobilovými díly, který je založen na unikátní filosofii a může svým aktivním uživatelům přinést nejen obrovský přehled při plánování oprav a výrazný nárůst v produktivitě práce, ale v neposlední řadě i výrazné snížení nákupních cen náhradních dílů - viz www.jitis.cz

V současné době opět OPTIMEX INTERNATIONAL aktivně spolupracuje s firmou JITIS, s.r.o. a je velmi pravděpodobné, že se s mnohými majiteli servisů či jejich mechaniky potkáme buď na školeních autoAkademie nebo přímo v jejich servisech.

© Všechna práva vyhrazena Ing. Miloš Lustig - Optimex International - opravy řídicích jednotek, řídicí jednotky