Upozornění!

Pro správný průběh objednávky a běh webu, prosím použijte internetový prohlížeč Google Chrome. Prohlížeč spustíte poklepáním na ikonu na Vaší ploše. Pokud prohlížeč nemáte nainstalovaný, stáhněte si jej ZDE

Objednané opravy

0 ks produktů

za 0 ,- Kč

Zobrazit opravu

Hledat


úvodní Opravy autoelektroniky


Opravy autoelektroniky

Vážení obchodní partneři,

koncem roku 2008 jsme navázali spolupráci s nizozemskou společností ACtronics, která se specializuje na generální opravy elektronických součástek automobilů.S touto firmou jsme navázali spolupráci jako výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Proto Vám dnes můžeme nabídnout ucelený program oprav mnoha různých elektronických komponentů tak, jak je uveden na těchto stránkách. 

Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujme a pomůže Vám vyřešit mnoho starostí s obstaráváním těchto dílů, jejichž oprava nebyla dlouho běžně dostupná, a nezbývalo než kupovat díly nové za mnohonásobně vyšší ceny. Vycházíme tím vstříc i Vašim požadavkům a žádostem o podporu vznesených při školeních v autoAkademii provozovanou firmou JITIS, s.r.o. a chceme tímto způsobem podpořit nejenom samotné majitele vozidel, ale pomoci i servisům k dosažení takové ceny oprav, které budou mnohem lépe odpovídat časové hodnotě opravovaných vozidel. 

© Všechna práva vyhrazena Ing. Miloš Lustig - Optimex International - opravy řídicích jednotek, řídicí jednotky