Upozornění!

Pro správný průběh objednávky a běh webu, prosím použijte internetový prohlížeč Google Chrome. Prohlížeč spustíte poklepáním na ikonu na Vaší ploše. Pokud prohlížeč nemáte nainstalovaný, stáhněte si jej ZDE

Objednané opravy

0 ks produktů

za 0 ,- Kč

Zobrazit opravu

Hledat


úvodní O ACTRONICS Historie spolupráce s firmou ACTRONICS


Historie spolupráce s firmou ACTRONICS

Na podzim roku 2008 navázala autoAkademie, jakožto součást firmy Svoboda&Partner, s.r.o. na světovém Frankfurtském veletrhu AUTOMECHANIKA, spolupráci s nizozemskou společností ACTRONICS, která se specializuje na generální opravy elektronických součástek automobilů. S touto firmou byla uzavřena smlouva o spolupráci jako výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

Byla to reakce na četná přání absolventů školení pořádaných autoAkademií pod vedením pana Ing. Zdeňka Svobody - zajistit kvalitní provádění oprav elektronických komponentů se zárukou pro současné i starší automobily a vyřešit tak mnoho starostí servisům i majitelům postižených vozidel.

Postup při řešení poruch těchto dílů, jejichž opravy nebyly v té době běžně dostupné, byl takový, že nezbývalo nic jiného, než riskovat při nákupech odpovídajících opotřebených dílů na autovrakovištích, důvěřovat šikovným českým ručičkám, které byly bohužel velmi často limitovány technologickou nedostatečností nebo při nejhorším dokonce kupovat díly nové za mnohonásobně vyšší ceny.

Začátkem léta roku 2009 jsem byl za autoAkademii panem Ing. Svobodou pověřen řízením této spolupráce a s ohledem na to, že firma Svoboda&Partner, s.r.o. zastupovala v té době v zemích českých i na Slovensku firmu CONTINENTAL, zejména výrobce brzdových systémů ATE, začal jsem objíždět servisy nejen s nabídkou školení na brzdové systémy ATE, ale i s nabídkou oprav elektronických komponentů prováděných firmou ACTRONICS. Tyto naše dva zájmy se totiž protínaly u oprav řídicích jednotek systémů ABS/ESP.

Od léta roku 2009 do podzimu roku 2012 jsem navštívil v ČR i na Slovensku téměř 1.000 servisů (některé i vícekrát), takže je velmi pravděpodobné, že mě mnozí majitelé servisů osobně z těchto návštěv znají.

Od léta roku 2011 začal pan Ing. Svoboda v autoAkademii připravovat nový obchodní model prodeje náhradních dílů. Při této příležitosti jsme se spolu na podzim roku 2012 dohodli, že smlouvu o spolupráci s firmou ACTRONICS si převedu na svoji firmu s tím, že ve spolupráci s autoAkademií (dnes součástí firmy JITIS, s.r.o.) budu i nadále pokračovat.

Od 1. 10. 2012 jsem tedy převzal zastoupení firmy ACTRONICS v ČR i na Slovensku a pokračuji tak v úspěšně započatém díle.

Chtěli bychom tímto způsobem pomoci nejenom servisům a jejich majitelům při řešení mnohdy nelehkých problémů se zajišťováním oprav, ale i samotným majitelům vozidel. Nespornou výhodou oprav prováděných ve spolupráci s holandskou firmou ACTRONICS totiž je skutečnost, že při stejné záruce cena za opravu dílu mnohem lépe odpovídá ve většině případů časové hodnotě dotčených vozidel.

© Všechna práva vyhrazena Ing. Miloš Lustig - Optimex International - opravy řídicích jednotek, řídicí jednotky