Upozornění!

Pro správný průběh objednávky a běh webu, prosím použijte internetový prohlížeč Google Chrome. Prohlížeč spustíte poklepáním na ikonu na Vaší ploše. Pokud prohlížeč nemáte nainstalovaný, stáhněte si jej ZDE

Objednané opravy

0 ks produktů

za 0 ,- Kč

Zobrazit opravu

Hledat


úvodní O nás


O nás

Těsně po revoluci, v roce 1990 jsem se osamostatnil jako OSVČ a zaregistroval jsem si jako předmět podnikání nákup a prodej zboží. Následně v roce 1992 jsem obdržel i druhou registraci jako poradce v oblasti strojírenství a služeb a firma byla na Živnostenském úřadu v Praze 3 zaregistrována již pod svým novým obchodním názvem: Ing. Miloš Lustig - OPTIMEX INTERNATIONAL.

Při své činnosti jsem se opíral nejen o dosažené vzdělání (ČVUT Praha - fakulta strojní, obor motorová vozidla, specializace spalovací motory), ale zejména o své zkušenosti nabité v ČSAO - NVP, kde jsem několik let vedl renovaci náhradních dílů.

V roce 1996 jsem využil nabídky na spolupráci s firmou SVOBODA  BERATUNG, která v té době měla zastoupení nákupní kanceláře automobilky BMW v České i Slovenské republice. Zde jsem získal celkem dobrý přehled o tuzemských výrobních kapacitách i kapacitách na Slovensku v oblasti výroby automobilových dílů pro prvovýrobu, ale i pro náhradní spotřebu.

Od roku 2000 jsem ve spolupráci s firmami AUTO HASE, s.r.o. a BETA HASE, s.r.o. pomáhal při prodeji nových vozidel VOLVO a NISSAN.

V roce 2009 se stal OPTIMEX INTERNATIONAL mimo jiné i spolupracovníkem autoAkademie spadající pod firmu SVOBODA & PARTNER, s.r.o. Zde jsme společně hájili zájmy společnosti CONTINENTAL, zejména výrobce brzdových komponentů ATE. Současně jsme navázali spolupráci i se společností ACTRONICS.

Od října roku 2012 převzal OPTIMEX INTERNATIONAL zastoupení společnosti  ACTRONICS pro Českou i Slovensku republiku.

Od roku 2013 spolupracuje OPTIMEX INTERNATIONAL také se společností JITIS, s.r.o. (bývalá firma SVOBODA & PARTNER, s.r.o.), která v rámci své autoAkademie zavádí na trhu nový obchodní model prodeje náhradních dílů servisům. Více informací zde.

Firma OPTIMEX INTERNATIONAL má několik spolupracovníků v závislosti na množství zajišťovaných úkolů.

Ing. Miloš Lustig

 

     Těšíme se na dobrou spolupráci!

 

                   Ing. Miloš Lustig

  Ing. Miloš Lustig - podpis

© Všechna práva vyhrazena Ing. Miloš Lustig - Optimex International - opravy řídicích jednotek, řídicí jednotky